Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


RPSN

Co je RPSN?

RPSN  je údaj pro "roční procentní sazbu nákladů" - tedy o kolik procent vyšší částku zaplatíte oproti té, kterou jste si půjčili. Narozdíl od úroku se do RPSN nezapočítávají pouze úroky, ale celkové náklady, například poplatky za vedení účtu, za poskytnutí půjčky bankou, za zpracování dalších dokumentů a tak dále.

Matoucí RPSN u krátkodobých půjček

Jakkoliv je RPSN užitečné třeba u hypoték a půjček na mnoho let, u krátkodobých půjček je naopak spíše matoucí, protože nebere v potaz rychlou splatnost půjčky. Kdybyste si tak půjčili třeba 1 000 Kč na několik dní a následně vrátili 1100 Kč, RPSN se vyšplhá na několik set procent, přestože jste zaplatili jen 10 % navíc.

V takových případech je tedy lepší nenechat se RPSN zmást a vycházet ze vstupních informací, kde přehledně vidíte, kolik peněz při jaké výši půjčky je třeba vrátit. Naše společnost si zakládá na zodpovědném a transparentním jednání, a proto při sjednávání půjčky vždy už předem podmínky splacení znáte. Pokud by vám i přesto něco nebylo jasné, neváhejte se našich odborníků zeptat! 

Krok 1Kolik potřebujete půjčit?

Krok 2Na jak dlouho půjčku potřebujete?


Krok 3Vyplňte žádost o půjčku


  • před 7 lety v 16:35 Emil (Horní Malá Úpa) 3 000 Kč
  • před 7 lety v 15:02 Marika (Turnov) 8 000 Kč
  • před 7 lety v 2:46 Lea (Znojmo) 5 000 Kč
  • před 7 lety v 18:56 Sofie (Hořičky) 35 000 Kč